Kategorie: IT, Hacking

Projekt Ruleta - Hackujeme ruletu v kasíně, 1.část

Největší podvod na aukru

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 29.1.2011 23:45 | Přečteno: 35895x | Komentářů: 20

Úvod do projektu

Cílem projektu je najít způsob, jak pomocí fyziky a přesných měření předpovědět kam kulička zhruba spadne. Důležitým parametrem v projektu je, že čísla nebudou hádána ani volena podle pravděpodobnosti (ta je Vám u rulety opravdu k ničemu), ale budou vypočítána na základě seznamů naměřených hodnot.

Pár řádek k zamyšlení

Následující řádky nepatří projektu, ale mají shrnout zajímavé postřehy hráčů. Berte je jako bonus k zamyšlení :-)

 • při sázce na jedno číslo je šance vyhrát malá (1/37 - zisk 35kusů), ale při sázení na všechna čísla s vynecháním dvou jsou pouze dvě čísla, co prohrávají a zisk je vždy 1kus - dokážete sázet tak, aby během 36 her nepadla právě ta dvě čísla? Prohra by byla větší, ale šance je menší :-)
 • při vystřelení kuličky je vždy pravděpodobnost barvy stejná, nehraje roli kolik šlo v předchozích hrách stejných barev za sebou, ruleta si to "nepamatuje"
 • víte že profesionální croupier dokáže trefit nulu do 5pokusů?
UPOZORNĚNÍ
Tento článek je pouze dokumentační prvek k projektu, který je testován v uzavřené herně, kde majitel souhlasil s pokusy. Pomocí zjištění v projektu nebyla inkasována žádná provize.
Použití metod, prvků nebo jiných věcí z tohoto článku se může rozcházet se zákony v ČR! Vše tedy posdtupujete na vlastní riziko a autor tohoto článku nenese žádnou zodpovědnost.

Projekt - Řešení v.1

Postup jakým fungují polo-elektronické rulety:

 1. sázení
 2. zvýšení rychlosti menšího kola
 3. vystřelení kuličky (proměnný časový interval)
 4. ukončení sázek
 5. vylosování čísla
 6. sázení

Právě prodleva v bodě 3 je klíčovým místem, které si myslím, že je využitelné pro náš hack. Určitě se nabízí možnost počítat rychlost středu rulety a obvodové rychlosti kuličky a pomocí setrvačnosti počítat kam kulička spadne, to se mi zdá zbytečně složité. Co takhle měřit rychlost kuličky, rychlost středu, pomocí těchto údajů spočítat polohu středu vůči vystřelené kuličce (nikdy nevíme jak je ruleta zrovna natočená když je vestřelena kulička) a k těmto údajům přiřazovat čísla, která padla. Když by se podařilo přesně naměřit velké množství takových vzorků, můžeme pak hodnoty naměřit, program najde nejpodobnější a v intervalu, který vzniká v bodě 3 můžeme vsadit číslo, které padlo při dané kombinaci...

Napsal jsem si takovouto aplikaci, která měří přesně tyto hodnoty a vytváří seznamy. Celý systém je udělaný tak, aby nebyl vidět a veškeré zprávy od aplikace jsou posílány do sluchátka (heh vlastní dabing), zadávání veškerých hodnot je řešeno bezdrátovou myší :-)

Ruleta hack

Princip měření je jednoduchý: když kulička proletí jedním bodem => kliknu, když projede podruhé => kliknu, to samé s nulou ve stejném místě, ale druhým tlačítkem

Problémy a jejich řešení

Obvodová rychlost nuly je málá a měření trvá dlouho

Ruleta je rozdělena díly na osminy, proto mám v programu možnost "*4" a nulu změřím mezi 2/8 a vynásobím 4. Nula není tak rychlá, aby došlo k nepřesnostem a čas měření to velice ukrátí.

Zarážky na ruletě

Při zaznamenávání hodnot je třeba dávat pozor a "tahy", kdy kulička narazí přímo do zarážky stornovat - v programu se to provádí zadáním X namísto čísla co padlo. Při ostřé hře už bohužel nic nepomůže, ale při správné volbě rulety najdete takovou, kde ke kolizím dochází minimálně - u testované je to zhruba jednou z šesti pokusů, což beru jako úspěch.

Bez creditu ruleta nedá kuličku

Pro nasbírání hodnot potřebujeme hodně tahů, což může vyjít draho. Přišel jsem na to, že když k ruletě příjdete poprvé, tak vám i bez kreditu pustí jeden tah - pak cca 10minut ne. To se dá změnit stisknutím servisního menu, stornováním, a volbě čísla. Ruleta pak bude dávat tahy pořád dokola, jako když jsme právě přišli. :-)

Závěrem

Toto bylo pouze seznámení s projektem, jako poslední uvádím screen naměřených hodnot (seřazeno tak, aby na screenu byly výsledky alespoň dvou stejných čísel.

Ruleta hack

Výběr čísla co padne probíhá z databáze následovně:

 1. naměření hodnot
 2. nalezení podobných rychlostí
 3. kontrola jestli posun (dev) je stejný nebo K násobkem hodnoty
 4. pokud je vše ok, ukáže číslo a řekne ho do sluchátka

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


, Ruleta bez obalu odpovědět

Ahoj, máte prosím vás někdo zkušenosti s tímto webem?
www.ruletabezobalu.cz

, program odpovědět

chci se zeptat jak program vytvořit v IT se vyznám jen HW ale v SW skoro vůbec. Děkuju 1

, Kamery, mikrofony odpovědět

Ahoj, mam docela dobrou pamět na čísla a dokážu odhadovat rychlosti... z pár kasín mě už vyhodili a někde mi i nezaplatili mojí výhru... budu chystat cestu po republice abych nahrál co nejvíce peněz jen by mě zajímalo, zda-li má cenu toto zkusit protože v hernách a casinech jsou nainstalované kamery a mikrofony a mám celkem strach aby se mi něco nestalo...Najde se tu někdo kdo by mě mohl ujistit jak to vše je? na oplátku mu povím jak na tom vyhrávat :)

odpověděl(a)

Ahoj Luciano, ak máš taký dobrý odhad, potom skús ešte aj internetové kasína, dnes už vačšinou majú aj živé kasíno - živé rulety, teda majú tam reálne rulety s krupierkami, kde je živý prenos. A mnohé majú menu aj v Česťine, napr.: www.casinoeuro.com/cs/

No a ak máš nejaký systém, budem rád ak mi jeho popis pošleš:
peter994@centrum.sk

Prajem veľa šťastia

odpověděl(a)

Ahoj bohužel můj systém nikomu neřeknu a to z jednoho důvodu... věnoval jsem tomu rok a něco kolem 200000,-KČ... Dokážete si představit kolik nocí,dnů jsem u toho trávil. Nehledě kolikrát jsem šel nespokojen z casína bez peněz a velice naštvaný. Uvažoval jsem nad tím že jsem gambler a nemocný. Když jsem na to ten den přišel a přinesl jsem si mou opravdovou první výhru domů byl jsem velmi štasten. Druhý den jsem navštívil Psychologa a svěřil jsem se mu co dělám.... Prý jsem zdravý, jen jsem si vybral jinou práci než kdokoli ostatní. Dnes se bojím že mi pozavírají všechny hospody nebo malé herny, kde se ty rulety nachází tak nevím co budu dělat. Přes internet to hrát nebudu... a tak se ptám jak je to s těmi kamerami a mikrofony a zda. li casína nebo herny nemají nějaký celorepublikový blacklist...zatím mne nikdo neodpověděl...

odpověděl(a)

Luciano poďme teda na to spolu, ja ti viem garantovať že so mnou nás zo žiadneho casina nevyhodia a výhry nám budú vyplácať vždy ... ;) nakoľko sme naj

, Trefit nulu! odpovědět

Musím vás zklamat, ale tento zažitý mýtus, že krupiér dokáže hodit do 5ti spinů třeba 0 je obrovská lež. Na stolech John Huxley. A takových nebo obdobných je v ČR většina to prostě nelze. (pracoval jsem v Casinu). Kdyby to šlo, tak kasína neexistují, protože by šlo jen o to s kým by se krupiéři domluvili. Nicméně existuje zařízení na bázi Dopplerova jevu, které dokáže podle vlnění v materiálu - (z rotující kuličky) a snímáním točícího se realu (kola) úplně přesně spočítat, kde bude dopad. Ale to už znali kluci z NASA (byl o tom krásný dokument v TV) Jenom že, kulička neposedka dopadne a pokud se nerozeskáče o zarážku (kámen), tak stejně se odrazí plus mínus 4-12 čísel od žeber mezi čísly. Takže se hrálo, jak hoši vypovídali 10-18 čísel a museli běžně zvedat (skoro dablovat). Stejně je přistihli. Jak říká de Niro v Casinu - vždycky se někdo dívá, ...

, Online ruleta odpovědět

[url=http://onlineruleta.net/] Ruleta [/url]

, Ruleta online odpovědět

[url=http://onlineruleta.net/]ruleta online[/url]

, Ruleta odpovědět

Taky ma to niekedy davno napadlo ale lepsie by som to asi nenapisal :) S dovolenim si dovolim pouzit niekolko najlepsich pasazi na tomto http://onlineruleta.net/ webe, naozaj je to velmi pekny clanok, palec hore!

, - odpovědět

další díl nebude? chystá se už pouze výsledek? :)

, Jen tak odpovědět

Zdravim , tento napad me napadl taky , kdyz jsem cetl clanek o skupince 3 lidi ( 2 muzi ze srbska a 1 zena z madarka tusim ) , kteri vyhrali 1,3milionu (liber) ve Velke Britanii (v r. 2004) .. Meli mobilni telefony opatrene IR snimacem , tim padem je jasne ze meli slusnou vybavu, sw atd..

Bylo by super kdyby se ti to podarilo rozchodit a dotahnout dale:)

odpověděl(a)

:-) inspirace..
http://www.youtube.com/watch?v=cT64lGAlfcU&feature=related

, - odpovědět

Ahoj, a co zkusit živou ruletu v online kasinech přímo s krupierem?
Na to nikdo nepřijde, nikdo tě nevidí, že bys to používal a máš tam přímý pohled na kolo rulety :-) Chce to jen chytnout krupiera/ku co to neháže přesně načas...

, - odpovědět

Ahoj, taky jsem nad něčim podobným uvažoval, ale elektronickou ruletu jsem ještě nehrál můžu se zeptat na několik věcí?
kolik času je mezi vystřelením kuličky a ukončením sázek.
kolikrát se průměrně kulička otočí než spadne na cylindr.
kolikrát se průměrně otočí cylindr od dobe vystřelení kuličky a dopadu kuličky na něj.
kde maji tyhle rulety? druh rulety popřípadě casina/ herny.
Moc děkuji za odpověď a čas.

icon odpověděl(a)

Ahoj, rád ti zodpovím otázky jak nejpřesněji budu schopný. Takže, čas mezi výstřelem a ukončením sázek je věc nastavení rulety bývá to okolo 7-8vteřin (času je to fůra :) Kolikrát se kulička otočí: vždy se mi jednou protočila a pak jsem měřil (měřená je tedy druhá obrátka), ale celkový počet nevím - není problém se zajít kouknout. Střed rulety se točí pokaždé jinak, ruleta mění rychlost středu náhodně, proto program vypočítává jak posun vůči středu, tak rychlosti kuličky i středu. Rulety můžeš využít jakékoliv, jsou v kasinech (tam nedoporučuji, respektive nedoporučuji nikde kde ti to nedovolí :-D ), ale já testoval v TipSportu a nebo v baru s mini hernou, kde jsem to měl skutečně povolené...

, Download odpovědět

Stále není k dostání? :P

icon odpověděl(a)

Ahoj, stále ne - ale celé se to hnulo a to tak že:
- je hotové rozpoznávání kuličky a zelené nuly kamerou
- je vybraná kamera, která by byla vhodná
- a zvukový výstup nahradí rozvibrování telefonu přes bt (ještě hotové není)

Největším problémem je čas a finance :)

, Download odpovědět

Zdravím. Je nějaká možnost tuto "srandu" vyzkoušet? tváří se to velice zajímavě. Už mě to napadlo tolikrát. Tak nějak zhruba to stejné. Bohužel moje vědomosti v oblasti IT jsou takřka nulové, tak na realizaci došla řada :)
Za odpověď díky

icon odpověděl(a)

Napiš mi do vzkazů na facebook 10