Kategorie: IT

Černí Pasažéři United - Praha chtějí cracknout OpenCard

Internet je dokonalý prostředek pro organizování nejrůznějších akcí a zakládání nejpodivuhodnějších skupin. Jednou z takových je skupina ČERNÝCH PASAŽERŮ - tato skupina bojuje proti poplatkům za MHD v našem hlavním městě.

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 8.12.2010 18:28 | Přečteno: 13900x | Komentářů: 0

V dnešní době nás velké monopolní / oligopolní společnosti doslova legálně okrádají o každou korunu a to opravdu všude, příkladem můžou být banky, pojišťovny, podniky hromadné dopravy, mobilní operátoři, internetoví poskytovatelé, ale i ve státní sféře například doktoři. Proti tomu je potřeba něco dělat, nesedět doma jak se říká "na ordeli" a dát věci do pohybu. Proč platit velké peníze za něco, co by mohlo být pro "majitele" velice ziskové i za polovic?

Dopravní podnik Praha investuje nemalé peníze do odchycení neplatičů tzv.černých pasažerů, navíc k tomu přidává nesmyslné zdražování cen lístků a svým revizorům přidává pravomoce typu "můžeš ho pronásledovat" a "můžeš ho zadržet" - má tohle smysl?

Na tento popud vznikla skupina ČERNÍ PASAŽÉŘI, která chce aktivně bojovat proti DPP, hlavním prvkem tohoto boje je:

  • aktuální zpravodajství kde se jaký revizor nachází - k fungování systému mají posloužit služby jako google maps a twitter

Docela se těším, až se dostane do kurzu i soutěž černých pasažérů, která se jmenuje "Vyfoť si svého revizora" - každý si pod tím představte co chcete :-)

Dalším z prvků, který má černým pasažerům pomoci je instruktážní video jak se chovat v tramvaji když jedete načerno, jak utíkat před revizorem atd...

Soutěžíme

Na webu ČERNÝCH PASAŽÉRŮ se objevila soutěž, výhercem se stane ten, kdo crackne všem již známou OpenCard, více informací v odkazech na konci článku.

https://sites.google.com/site/cpunitedpraha/ - stránky černých pasažérů

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.