Kategorie: Blog

Jak rozjet vlastní firmu

Stát sice deklaruje, že pro podnikatele a zejména začínající dělá maximum, ale skutečnost stále pokulhává za potřebami. Jak se říká „každý začátek je těžký“. Při rozjezdu nové firmy to snad platí dvojnásobně.

Jak rozjet vlastní firmu

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 12.8.2015 21:44 | Přečteno: 14375x | Komentářů: 0

Proto každý jistě uvítá odbornou kvalifikovanou pomoc, kterou mu může poskytnout pouze profesionální firma zabývající se poradenstvím v oblasti podnikání a především v jejich začátcích.

Jednou z nejlepších je společnost Company Consulting s.r.o., která se zaměřuje na zakládání společností za účelem jejich následného prodeje začínajícím podnikatelům. Tento způsob rozjezdu firmy je ideální, neboť je to rychlé, snadné a vy se můžete namísto běhání po úřadech, hledání vhodného sídla a čekání na schválení vaší žádosti a na zápis do obchodního rejstříku, rovnou naplno věnovat předmětu své činnosti a neztrácet tak zbytečně čas i nervy.

Ideální volba pro všechny podnikatele

Doporučujeme Ready Made společnosti každému začínajícímu podnikateli. Zbavíme vás zbytečných starostí a pomůžeme vám s rozjezdem vaší nové firmy. Do naší činnosti patří již počáteční konzultace, která je zdarma a během které vám na základě vašich představ doporučíme vhodnou vlastnickou a řídící strukturu vámi zakládané firmy a také vám poradíme vhodné předměty činnosti, se kterými se na současném trhu můžete uplatnit.

Zabezpečujeme zakládání s.r.o., což je nejčastější forma podnikání. V praxi to znamená, že založíme firmu, najdeme pro ni virtuální sídlo a necháme ji zaregistrovat do obchodního rejstříku. Zájemce si vlastně koupí hotovou firmu, u které si pouze doplní název a jména zodpovědných osob a bez dalších administrativních úkonů může ihned podnikat.

Správný výběr dodavatele pro kancelář

Vedle činností spojených se zakládáním a odprodejem ready made společností je vhodné si obstarat i spolehlivého dodavatele důležitých kancelářských doplňků, jakými jsou i kvalitní náplně do tiskáren, kopírek a plotrů. Tento sortiment nabízí Tonerpartner.cz ve svém eshopu. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu náplní pro inkoustové i laserové tiskárny nebo papíru do tiskáren v různých velikostech a materiálech.

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.