Kategorie: IT

Microsoft rozšiřuje své služby - dokonce i v češtině

Každý uživatel má nejraději přehled o své práci na pc a pokud možno co nejméně cestování mezi každodenně pužívanémi službami - to si uvědomují i poskytovatelé a provozovatelé těchto služeb, není tomu dlouho co seznam.cz uvedl, že plánuje zasahovat i do kategorie IM. Napovrch se také dostavají zprávy z microsoftu - rozšíření služeb v našem rodném jazyce je nablízku!

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 16.12.2008 17:31 | Přečteno: 10042x | Komentářů: 0
MSN klient pro komunikaci je stále více používaný a těší se větší a větší oblibě, skype pomalu ustupuje. MSN vhodný pro audiovizuální hovory a klasické chatovací rozhovory je dokonalejší a dokonalejší - nedavno mě překvapilo zjištění, že v okně pro zprávy se můžete přepnout do modu jednoduchého malování, nakreslit rychle obrazek a následně jej jako bežný text odeslat. To byla taková perlička...
Teď však MS přichází s 25G volného místa pro sdílení hudby, fotografií a jiných dokumentů s přáteli. To vše pomocí služby SkyDrive dostupné v českém jazyce na adrese:

http://download.live.com

Domovská stránka je zde:

http://home.live.com

Služba by měla fungovat podobně jako portal "rajče" a jiné, dokážou si češi zvyknout zas na něco nového? Myslím, že lenost nedovolí přistoupit na produkt microsoftu :o)

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.