Kategorie: Blog

Padělání peněz? Pro Čechy brnkačka!

Poslední dobou čítam stále víc o padělání pěnez jak ve velkém, tak i po domácku v malém množství. Občas je opravdu zajímavé prohlížet, co vše lze brát za padělek, výsledky se totž penězům ani nemusí podobat a padělatelé je úspěšně udají!

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 17.12.2008 14:22 | Přečteno: 13493x | Komentářů: 0
Zpráva z rubriky krimi na novinkách.cz (11.12.):
"Žena, která se protlouká životem, nepracuje, bere drogy a veškeré peníze prohraje na automatech, stanula ve čtvrtek před brněnským Krajským soudem. Jednatřicetiletou Moniku Picmausovou viní státní zástupkyně z padělání peněz, za což ji soud může poslat až na deset let do vězení. Žena se snažila platit bankovkami vyrobenými na obyčejné černobílé kopírce."

Po přečtení článku jsem nabyl pocitem, že češi jsou schopni udělat opravdu cokoliv. Když 15letý klučina na laserové kopírce zkopíruje několik tisícovek, vytiskne je oboustraně a ještě je pomuchlá aby vypadaly pravě, dá se to pochopit. Nesmí se to a je to trestuhodné, ale v jeho věku je to klukovina! Padělky 15letého kluka by vzali v každém menším obchodě a bezproblémů! Ale kopie, které jsou černobílé a neuměle udělané je opravdu znakem dmnce a nejspíš i zoufalství, mám ale litovat někoho kdo peníze utrácí za tvrdé drogy!

Barmanka, která peníze přijala, si podvodu nešimla - jaké to štěstí pro padělatelku!

U nás v čechách se opravdu může stát cokoliv, zpráva z dnešních novinek, že se nekradou autoradia, ale airbagy, mě o tom jen a jen přesvědčila - můžete se lidi třeba pozabíjet, buďte hamouni a dělejte si ostudu kde se dá - je to to nejsnadší co můžete udělat!

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.