Kategorie: Blog

Partnerské vztahy aneb Návod na přežití - jej co to zas bude?

Seznamovací strategie? Fígle a triky jak upoutát svůj idol, jak zvážit jednotlivé situace a jak se seznámit?


Takové otázky by měl zodpovědět nový pořad české televize "Partnerské vztahy aneb Návod na přežití".

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 3.1.2009 19:41 | Přečteno: 12184x | Komentářů: 0
Pořad je zatím plánován v řadě 13dílů

Bude se zaobírat mezilidskými vztahy a řešením různých situací mezi partnery - myslím že není nejlepší nápad takový pořad zavádět, ale jisté je, že pořad vzbudí pozornost nejspíše v každém.

První snímek byl odvysílán dnes 3.1.09, bohužel jsem propásl a musím si počkat na ivysílaní, které na sebe nedá dlouho čekat. Můj první názor na pořad po zhlédnutí reklamy byl asi takový:

Cože? Kdo může točit takové žvásty? By mě zajímalo kolika lidem to zamotá hlavu a kolika pokazí vztah

Ano - uznávám, dosti pesimistické přijetí, ale věc jako seznamování si myslím, že by neměla být podle návodu z televize, při seznámení se musí projevit naše osobnost a podle toho si druhá strana naší osobu přiřadí...

Vznikem takového pořadu zadáme taky vznik skupině lidí, kteří budou při seznamování stejní, jiní než jsou normálně a tudíž vytvoříme skupiny přetvářejících se lidí, může ale vztah založený na přetvářce přestát pravdu, která se chtě nechtě musí dostat napovrch? Myslím že ne!

Pořad bude jen návodem pro záletníky kde u protějšku najít slabé místo a zneužít ho! Tak si dávejte pozor a vytvořte si vlatní názor, třebas i já po zhlédnutí pořadu změním názor, ale první dojem je vám už znám... :o)

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.