Kategorie: IT

Seznam uvádí neomezenou e-mailovou schránku a bude prosazovat jabber!

Seznam potěší uživatele na svých šesti emailových doménách, rozšiřuje zdarma kapacitu schránky na "neomezenou". Rozšíření schránek proběhne pouze u účtů, které byli pomocí sms autorizace již navýšeny na 2G. Schránky se standartní velikostí se na neomezenou rozšíří po zaslání autorizačí sms. V nejbližším roku by chtěl zavést i vlastní komunikaci!

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 15.12.2008 15:42 | Přečteno: 11206x | Komentářů: 0

Seznam.cz se rozjíždí a nabízí neomezenou kapacitu e-mailových schránek, to je pěkné, ale stále platí, že skrz e-mail nepošleme přílohu větší 13mb!

To by měla v budoucnu umožňovat služba Úschovna, kterou seznam uvede. V Úschovně pak bude možno mít uložené až stovky megabajtů a posláním odkazu se bude možno dělit o data s ostatními. Služba bude podobná portálům iskladka.cz nebo ulozto.cz a jíné...

Seznam taky plánuje svůj vlastní komunikační program! Díky bohu za to že nebude pracovat pomocí icq protokolu, sice to bude nevýhoda pro stávající uživatele icq, ale jabber, který bude seznam propagovat určitě obstojí.

Situaci může řešit například qip infium, který nám umožní mít v jednom kontaktlistu kontakty jak na icq tak i jabber. Přehledně pak můžeme komunikovat se všemi bez jakýchkoliv omezení... Snad jen pravidla EULA ICQ nám trochu pokazí náladu, ale což.

Seznam mě projednou zase potěšil.

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.