Kategorie: Hacking

SMS z libovolného čísla a navíc zdarma - realita!

Po článku o fake SMS se strhla docela velká vlna dotazů, jestli tento způsob nelze využít i zdarma. Tehdy jsem zdarma způsob neznal, nyní se to změnilo.

Fake sms, podvodná sms

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 8.8.2011 0:19 | Přečteno: 52191x | Komentářů: 0

Úvodem

Odeslání SMS z libovolného čísla je založeno na správném odeslání hlavičky SMS z brány operátora. Portály typu freesms.cz apd. si do hlavičky dávají své číslo nebo reklamu (popřípadě do textu zprávy) a v tom je ten problém. Přes řešení Emkeie ze soom.cz (portálem www.ovh.cz) jsem se postupně dozvěděl o službě Intellisms.co.uk, na kterou upozornil C1sc0. O této službě si nyní povíme více.

Intellisms.co.uk

Intellisms jako portál nabízí spoustu zajímavých služeb, my se však budeme zabývat tvorbou FakeSMS.

  1. Primárně se zaregistrujte zde link Údaje, které vyplníte můžou být smyšlené, jako email můžete využít například cokoliv@mailinator.com - již nebude potřeba. U SMS Service zvolte Economy.
  2. Po odeslání registračního formuláře budete vyzváni k zadání svého telefoního čísla. To musíte zadat správné, na základě potvrzení svého čísla vám bude poskytnuto 5 sms "odkudkoliv" zdarma. Nezapomeňte na mezinárodní předvolbu +420.
  3. Jakmile odešlete formulář s vaším číslem, dorazí SMS s 6 místným číselným :) kodem. Ten vyplňte a potvrďte formulář. Zobrazí se vám heslo a postupně přejdete do administrace svého účtu.
  4. Zde už vidíte přičtené kredity. V levém menu si zvolte SEND SMS a hurá do toho. Nezapomínejte na mezinárodní předvolbu a vše bude v pořádku. Brána bohužel nezvládá háčky tak si na to dejte pozor, ať neposíláte hlouposti. Co mi příjde celkem zajímavé tak je třebas možnost zadat místo čísla odesílatele rovnou slovo :)

Tak to by bylo k padělání SMS, teď taková malá pozornost. Když jsem si hrál s BTS a dělal různé pokusy, potřeboval jsem hodně čísel, co by se přihlašovali do sítě (o tom možná jindy), ty jsem získal zdarma pomocí stránky simzdarma.cz, kde vám O2 zašle klidně i tři naráz. Tyto simkarty jsem teď využil a využívat budu na tyto registrace. Navíc zadávat na intellisms své číslo se mi věřte nevěře nechtělo. Čert ví, jak s tím pak nakládají :)

Vše slouží k prostudování hrozby přicházející z této strany, vaše počínání jde mimo mou osobu a veškerou odpovědnost tímto berete na sebe! Zneužití je trestné!

Příjemnou zábavu a hlavně bez průšvihů!!!

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.