Kategorie: IT

Soutěž o milion s T-mobilem nám finišuje

Není to tak dlouho, co jsem psal o soutěži pořádané společností T-mobile. V soutěži šlo o vytvoření návrhu na aplikaci, která zaujme co největší rozsah malých a středně velkých firem. Autoři této aplikace pak dostanou grant na propagaci a uvedení této aplikace na trh. Soutěž nám finišuje, tak se pojďme podívat na současný stav.

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 26.6.2014 21:59 | Přečteno: 16875x | Komentářů: 0

Rekapitulace o co vlastně jde

Jde o soutěž, do které se může zaregistrovat kdokoliv, stačí vytvořit aplikaci, která zaujme malé a středně velké firmy a nahrát ji na webu BUSINESS WALL OF FAME. Po nahrátí se stává soutěžícím a dostává tak možnost stát se výhercem grantu 1.000.000 korun českých k propagaci své aplikace. Určitě jde o ideální příležitost pro lidi, kterým něco v tomto firemním prostředí chybí a mají možnost takovou aplikaci vytvořit. Vyhraná cena pak může být příjemný bonus.

Současný stav soutěže

Já jsem v galerii aplikací našel přesně 112 již nahraných aplikací. Některé mi připadají naprosto absurdní, jiné dost užitečné. Určitě není náhodou, že spousta aplikací se zaměřuje například na trackování zaměstnanců nebo na výměnu a sdílení dat mezi zaměstnanci firmy, naleznete pak i plánovače a další zajímavé vychytávky.

Pokud si chcete některou z aplikací prozkoumat podrobněji, stačí v galerii aplikací kliknout na detail. Následně vidíte vzhled aplikace, hodnocení, ale také odkaz na web autora kde většinou naleznete samotnou aplikaci. Bohužel nevidím na stránkách soutěže přímí link na stažení, dost možná jen špatně hledám. :)

Hlasujte a určete vítěze této soutěže

Na webu BUSINESS WALL OF FAME můžete nyní nalézt spoustu nápadů na cloudové aplikace, které mají zjednodušit podnikání a být tedy kvalitním přínosem. Je na nás jako podnikatelích, aby jsme vybrali a hlasovali o tu nejůspěšnější a tedy nejužitečnější aplikaci. Pokud jste ještě nehlasovali, doporučuji se podívat a zahlasovat. Aplikace jsou zajímavé a určitě si najdete tu svou, která se i vám bude hodit. Hodnocením navíc získáváte možnost vyhrát pro svou firmu reklamní kampaň v hodnotě 50.000 Kč, což se může hodit.

Hlasování je možné do 30.června! Tak si pospěšte.

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.