Kategorie: IT

T-mobile a soutěž pro vývojáře - vyhrajte 1.000.000 Kč

Máte nápad na startup a chybí vám finance? Máte dobré nápady a nebyli jste doposud oceněni? T-mobile dává příležitost vývojářům stát se partnery a prorazit tak v tvrdé konkurenci.

Soutěž o milion

Autor: KdoSiOdJinud | Vydáno: 5.5.2014 21:25 | Přečteno: 15468x | Komentářů: 0

O co vlastně jde

Je to jednoduché, jde prakticky o vytvoření firemní aplikace, která bude užitečná. Užitečná v tom smyslu, že ji firmy budou aktivně využívat a bude jim tedy určitým přínosem.

Proč je důležité, aby se firmám aplikace líbila a využívaly ji? Je to především proto, že právě malé a střední firmy budou hodnotícími členy této soutěže a právě pro ně má být aplikace určena.

Co se očekává

Jak již trend napovídá, vítězem bude zajisté cloudová aplikace, tipuji, že půjde o aplikaci na výměnu a organizaci úkolů / dat mezi zaměstnanci, popř. aplikace co zlepší komunikaci mezi zákazníkem a firmou samotnou - to je však můj hrubý nástřel. Kreativitě se meze nekladou, soudcem vám budou přímo firmy.

Máte nápad na zajímavou aplikaci? Zúčastněte se!

Zúčastnit se může prakticky kdokoliv a postup je skutečně jednoduchý:

  • UCHOPTE NÁPAD -> vytvořte aplikaci
  • zaregistrujte se na webu BUSINESS WALL OF FAME (od 28. dubna do 22. května 2014)
  • nahrajte svou aplikaci a čekejte na vyhodnocení

V současné chvíli již na webu vidím 2 aplikace, konkurence tedy zatím zdá se, že není - osobně pár nápadů mám, uvidíme jestli se pustím do realizace, ale vy můžete být rozhodně akčnější (udělalo by mi radost kdyby soutěž vyhrál člověk, co se o ní dozvěděl z tohoto webu :) )

Soutěž má několik kol a tím i rozděleny výhry o které se hraje, hlavní jsem již zmiňoval, pokud vás zajímají podrobnosti naleznete více na těchto odkazech:

t-press.cz/cs/tiskove-materialy

wallofbusiness.com/cs/czech

Závěrem

Osobně takovéto soutěže vidím rád a vždy bych se jich rád zúčastnil, ovšem časově to mnohdy nevyjde. Tak schválně kdo to zkusí a uspěje - jsem opravdu zvědavý a určitě o výsledcích napíši i krátký report. Když už jsem dnes u toho tipování, tipuji si studenty Masarykovy Univerzity v Brně ;). Proč? Protože jsou šikovní přeci!.

Komentáře rss

Pokud hledáte službu či máte dotaz mimo téma článku, využijte prosím sekci Nabídky / poptávky.


Nebyly přidány žádné komentáře.